FASHION DEALã 2016 (Bratislavã + Prahã)

FASHION DEALã je stretnutie priaznivcov urban kultúry pod jednou strechou, ktorá z undergroundu prerástla do mainstreamu, no zachovala si svoju tvár. Hudobníci, tanečníci, graffiti a street art umelci, zberatelia platní, tenisiek – títo všetci sa počas dvoch dní stretnú na jednom mieste aby ukázali, že ich kultúra je omnoho viac ako len nakupovanie najnovších modelov známych značiek.

Minulý rok sa v centre Bratislavy na Laurinskej ulici uskutočnil nultý ročník akcie a dokopy sa tu stretlo približne 1 300 mladých ľudí v jedinečnej priateľskej atmosfére. Prišli sa sem pozrieť na vystúpenia rôznych interpretov, blogerov, trendsetterov či návrhárov a taktiež si obzrieť ponuku veľkých značiek, ktoré tu vystavovali bok po boku s undergroundovými a menšími značkami. Tento rok príde FASHION DEALã do dvoch hlavných miest. V Bratislave sa bude dvojdňová akcia znova odohrávať na Laurinskej, v 4-poschodovej industriálnej budove. V Prahe budeš môcť navštíviť tento festival v jedinečných historických priestoroch rodného domu Franze Kafku v samotnom srdci Prahy. Okrem predajných plôch tu bude aj programová časť, chill out zóna a iné zaujímavé zastávky.

Dôležitou zmenou oproti nultému ročníku bude fakt, že behom tohto ročníka si návštevníci budú môcť vystavené kúsky od predajcov na mieste rovno zakúpiť. Okrem hlavného diania bude event doplnený aj zaujímavým doprovodným programom. V rámci víkendovej párty v Bratislave sa v piatok predstavia producenti Dalyb a Marky, no a v sobotu 23.4. bude v klube LOFT špeciálny slovenský krst albumu SICK od českého oceňovaného rapera Smack-a. Slovenskú podporu bude mať na starosti Gleb, ktorý predstaví svoju čerstvú novinku, EP ZLOO. Táto párty bude zároveň oficiálnou rozlúčkou s klubom LOFT, ktorý po niekoľkoročnom pôsobení končí.

https://www.facebook.com/events/1690202537913574/

http://www.fashiondeala.com/